Den s Gymnáziem

Klub absolventů Gymnázia v Zastávce informuje:

V pořadí již čtvrtý Den s Gymnáziem se raketově blíží! Doufáme, že vaše diářky jsou na příští sobotu 21. 9. 2019 už obsazené klubovou akcí! Kdo si bude chtít prohlédnout prostory gymnázia, má možnost od 13 do 14:30 hodin; ale moc se tam nezdržujte, protože hlavní část party bude u Dělňáku, v Dělňáku, za Dělňákem… Však to znáte.

Program v sále odstartuje od 15. hodiny Petr Ondroušek se svou cestovatelskou přednáškou a v 17 hodin si vyzkoušíme vaše znalosti v GZ kvízu (klasický hospodský kvíz pro týmy po 2 až 6 hráčích), ve kterém budeme hrát o bečku piva a další ceny!

Pro ty, kdo budou chtít jen tak pokecat, bude venku nachystáno občerstvení a posezení. Pro ty, co se budou nudit, tady bude v případě příznivého počasí ping pong, pétanque, případně workshop žonglování. Pro ty, co jsou stále ještě děti, bude k dispozici skákací hrad, odrážedla apod. Pro ty, co se rádi fotí, bude k dispozici již obligátní fotokoutek. Nakonec až se setmí a nebudeme se stydět, zazpíváme si, kdo umí hrát, snad zahraje (hudební nástroje s sebou), a když bude pěkně, uděláme táborák a opečeme špekáčky.

Občerstvení zajištěno. Změna programu je vyhrazena.

Mgr. Eva Kokešová (12. 9. 2019)