Akce během roku

Připravované akce

28

Úno

2024

Česká televize Brno

C3.A + C3.B

  • 08:00 - 15:00

11

Bře

2024

LVK Rakousko

C1.A + C1.B

  • 08:00 - 08:00 (17. 3. 2024)

28

Bře

2024

Velikonoční prázdniny

  • 00:00 - 23:59 (1. 4. 2024)

12

Dub

2024

Ředitelské volno

všechny třídy

  • 00:00 - 23:59

16

Dub

2024

Ředitelské volno

všechny třídy

  • 00:00 - 23:59

Proběhlé akce

21

Úno

2024

Mendelianum a Anthropos Brno

S5.A

  • 08:00 - 15:00

19

Úno

2024

Zkoušky nanečisto

  • 14:00 - 17:00

18

Úno

2024

LVK Itálie

S1.A + S3.A

  • 08:00 - 08:00 (24. 2. 2024)

14

Úno

2024

Valentýnský den

  • 07:00 - 15:00

05

Úno

2024

Jarní prázdniny

  • 00:00 - 23:59 (9. 2. 2024)

02

Úno

2024

Pololetní prázdniny

  • 00:00 - 23:59

31

Led

2024

Pololetní vysvědčení

výuka končí ve 12.15

  • 11:30 - 12:15

30

Led

2024

Zkrácené vyučování

všechny třídy

  • 07:05 - 12:15

29

Led

2024

Projekt EDISON

  • 08:00 - 15:00 (1. 2. 2024)

19

Led

2024

Stužkovací ples školy

  • 19:00 - 23:59

08

Led

2024

Druhý přípravný kurz pro zájemce o studium ve školním roce 2024/2025

6-leté studium – příprava na test z matematiky, 4-leté studium – příprava na test z českého jazyk

  • 15:00 - 17:00

23

Pro

2023

Vánoční prázdniny

  • 00:00 - 23:59 (2. 1. 2024)

22

Pro

2023

21

Pro

2023

20

Pro

2023

Projektový den

  • 08:00 - 12:15

19

Pro

2023

Zdravověda

S5.A, C4.A, C3.A, C3.B, S5.A

  • 08:00 - 12:15

19

Pro

2023

Zkrácené vyučování

  • 07:00 - 12:15

18

Pro

2023

Spaní ve škole

S3.A

  • 18:00 - 23:59

15

Pro

2023

Vystoupení Mighty Shake

S1.A, S2.A, S3.A, C1.A, C1.B

  • 10:00 - 12:00

14

Pro

2023

Filmová výchova

začátek i konec vyučování v Rosicích 8.00–10.00 prima, sekunda, tercie, kvarta, C1.A, C1.B 10.00–12.00 kvinta, sexta, C2.A, C3.A, C3.B, C4.A

  • 08:00 - 12:00

06

Pro

2023

Den otevřených dveří

vyučování končí v 11.25

  • 12:00 - 17:00

05

Pro

2023

Mikuláš

  • 08:00 - 11:30

28

Lis

2023

Konzultace o prospěchu

vyučování končí ve 12.15

  • 15:00 - 17:00

24

Lis

2023

Mediální výchova

SCOOL!

  • 08:00 - 15:00

16

Lis

2023

Imatrikulace a výchovný koncert

8:30 slavnostní imatrikulace nových žáků (C1.A, C1.B, S1.A) a výchovný koncert (všechny třídy) 12:00 program žáků maturitních ročníků ke Dni studentstva v Dělnickém domě  

  • 08:00 - 13:00

14

Lis

2023

MÚ Rosice

S2.A

  • 08:00 - 15:00

10

Lis

2023

Sprach institut

C2.A

  • 08:00 - 15:00

06

Lis

2023

První přípravný kurz pro zájemce o studium ve školním roce 2024/2025

6-leté studium – příprava na test z českého jazyka, 4-leté studium – příprava na test z matematiky

  • 15:00 - 17:00

03

Lis

2023

VIDA! Brno

S2.A

  • 08:00 - 15:00

01

Lis

2023

Lékařská fakulta MU Brno

SBi

  • 08:00 - 15:00

26

Říj

2023

Podzimní prázdniny

  • 00:00 - 23:59 (27. 10. 2023)

25

Říj

2023

Kyndryl Brno

S6.A

  • 08:00 - 15:00

25

Říj

2023

Exkurze Brno

C1.A

  • 08:00 - 15:00

16

Říj

2023

MOCK Testy

S6.A, C4.A

  • 08:00 - 15:00

13

Říj

2023

BVV

IVT volitelná

  • 08:00 - 15:00

11

Říj

2023

Anglické divadlo

S6.A, C4.A

  • 08:00 - 15:00

09

Říj

2023

06

Říj

2023

Volno ředitele školy

  • 07:00 - 15:00

03

Říj

2023

Anthropos

S1.A

  • 10:00 - 14:00

27

Zář

2023

Biologická exkurze ZOO Lešná

C2.A, S4.A

  • 08:00 - 15:00

26

Zář

2023

Valná hromada GS

  • 16:30 - 17:00

26

Zář

2023

Třídní schůzky

  • 15:30 - 16:30

26

Zář

2023

Sportovní den

všechny třídy

  • 08:00 - 12:00

20

Zář

2023

Exkurze Praha

C2.A, S4.A

  • 08:00 - 15:00 (22. 9. 2023)

14

Zář

2023

Exkurze Terezín

C3.A, C3.B

  • 08:00 - 15:00

11

Zář

2023

Adaptační pobyt primy

S1.A

  • 08:00 - 15:00 (13. 9. 2023)

09

Zář

2023

Zahraniční exkurze

C4.A, S6.A

  • 00:00 - 23:59 (17. 9. 2023)

04

Zář

2023

Adaptační pobyt prvních ročníků

C1.A, C1.B

  • 08:30 - 15:00 (6. 9. 2023)