Pohár rozhlasu

Po dvouletém omezení atletické soutěže kvůli koronavirové krizi se v letošním roce opět uskutečnil Pohár rozhlasu. Do Brna jsme se vypravili s družstvy „atletických nováčků“. Většina závodníků si obula poprvé tretry, poprvé držela štafetové kolíky a atletická pravidla se učila během závodů. Tím spíš je potřeba ocenit jejich bojovnost, nasazení (u některých i přes zranění) a dosažené výsledky.

V soutěži družstev se podařilo chlapcům obsadit 6. místo a dívky dokonce dosáhly na medailové umístění. S počtem 4803 bodů získalo jejich družstvo 3. místo. Velkého úspěchu v individuálních disciplínách dosáhli Lukáš Kouřil (S2A), který svými výkony ve skoku dalekém (5.99 m) a ve skoku vysokém (1.85 m) vybojoval dvě první místa a Gabriela Křížová, která ve stejných disciplínách obsadila 3. místo (4.73 m) a 2. místo (1.42 m).

Celému družstvu dívek i chlapců patří velká gratulace i poděkování za vzornou reprezentaci školy.

Přejeme všem chuť a odhodlání zlepšovat se i další sportovní úspěchy.