ÚSPĚCH GYMNÁZIA TGM V OKRESNÍM FINÁLE FOTBALU

V úterý 10. 10. 2023 se uskutečnilo na stadionu TJ Hrušovany Okresní finále přeboru středních škol ve fotbalu chlapců, kterého se zúčastnily týmy středních škol okresu Brno – venkov. Mezi 6 týmy nechyběli ani chlapci z naší školy – Gymnázia T. G. Masaryka Zastávka. Svoji skupinu vyhráli bez ztráty bodu, když postupně porazili SOŠ Kuřim výsledkem 4:1 i Gymnázium Tišnov 2:0. Ve finále se potom utkali s týmem fotbalistů ze SOŠ Sokolnice, se kterým vybojovali vyrovnané utkání, které nakonec skončilo bezgólovou remízou. O vítězi turnaje tak rozhodly pokutové kopy, ve kterých bylo naše družstvo šťastnější a zvítězilo 3:2. Po výborné hře v celém turnaji tak naši borci zvítězili a získali pohár za krásné 1. místo, což je bezpochyby ojedinělý úspěch naší školy v této kolektivní hře. Díky borci!!! BUDEME DRŽET PALCE V KRAJSKÉM FINÁLE.

Poděkování za vzornou reprezentaci naší školy tak patří těmto hráčům i členům realizačního týmu: