VYJÍMEČNÝ ÚSPĚCH V KRAJSKÉM FINÁLE FOTBALU

Ve středu 8. 11. 2023 se uskutečnilo na hřišti FK Blansko Krajské finále přeboru středních škol ve fotbalu chlapců, kterého se zúčastnily nejlepší týmy středních škol Jihomoravského kraje. Mezi „TOP“ 6 týmy nechyběli ani chlapci z naší školy – Gymnázia T. G. Masaryka Zastávka.  Svoji skupinu vyhráli, když remizovali s Gymnáziem Břeclav a porazili SŠ Bučovice. Ve finále se potom utkali s vítězem druhé skupiny, s „profi“ týmem fotbalistů „Zbrojovky“ SŠ ELDO Brno. Přestože finále prohráli, zaslouženě vybojovali pohár za krásné 2. místo, což je bezpochyby ojedinělý úspěch naší školy v této kolektivní hře. Díky borci!!!